  • Model: RCSBL18560-20
  • Weight: 319.00g
  • Dim: 8.00mm x 220.00mm x 253.00mm
  • SKU: RCSBL18560-20
For 15 or more items, click to quote
185MM Z60 SAW BLADE TCT PROFI LAMINATE