  • Model: RCSBL16048-20
  • Weight: 232.00g
  • Dim: 6.00mm x 203.00mm x 220.00mm
  • SKU: RCSBL16048-20
For 15 or more items, click to quote
160MM Z48 SAW BLADE TCT PROFI LAMINATE