  • Model: RCSBAL23060
  • Weight: 541.20g
  • Dim: 6.00mm x 265.00mm x 294.00mm
  • SKU: RCSBAL23060
For 15 or more items, click to quote
230MM Z60 SAW BLADE TCT PROFI ALUMINIUM