  • Model: RCSBAL21060
  • Weight: 406.60g
  • Dim: 9.00mm x 250.00mm x 270.00mm
  • SKU: RCSBAL21060
For 15 or more items, click to quote
210MM Z60 SAW BLADE TCT PROFI ALUMINIUM