  • Model: RCSBAL16052-20
  • Weight: 215.40g
  • Dim: 5.00mm x 203.00mm x 219.00mm
  • SKU: RCSBAL16052-20
For 15 or more items, click to quote
160MM Z52 SAW BLADE TCT PROFI ALUMINIUM