  • Model: RCSB25080AL
  • Weight: 746.00g
  • Dim: 6.00mm x 290.00mm x 325.00mm
  • SKU: RCSB25080AL
For 15 or more items, click to quote
250MM Z80 Al SAW BLADE TCT PROFI