  • Model: RCSB18540-20
  • Weight: 313.60g
  • Dim: 8.00mm x 220.00mm x 255.00mm
  • SKU: RCSB18540-20
For 15 or more items, click to quote
185MM Z40 SAW BLADE TCT PROFI