  • Model: RCSB16040-20
  • Weight: 452.00g
  • Dim: 12.00mm x 202.00mm x 220.00mm
  • SKU: RCSB16040-20
For 15 or more items, click to quote
160MM Z40 SAW BLADE TCT PROFI