  • Model: RCLC516400
  • Weight: 306.40g
  • Dim: 19.00mm x 40.00mm x 454.00mm
  • SKU: RCLC516400
  • UPC: 6005721000012
  • Availability: Available in-store and online
  • Lead Time: 2-5 working days
R 304.90
Ex VAT: R 265.13
For 15 or more items, click to quote
16x400mm industrial concrete long carded