  • Model: RCLC514400
  • Weight: 284.20g
  • Dim: 19.00mm x 40.00mm x 452.00mm
  • SKU: RCLC514400
  • UPC: 6005721024674
  • Availability: Available online only
  • Lead Time: 3-7 working days
R 300.90
Ex VAT: R 261.65
For 15 or more items, click to quote
14x400mm industrial concrete long carded