  • Model: RCLC513400
  • Weight: 201.20g
  • Dim: 20.00mm x 40.00mm x 452.00mm
  • SKU: RCLC513400
  • UPC: 6005721029662
  • Availability: Available online only
  • Lead Time: 3-7 working days
R 266.90
Ex VAT: R 232.09
For 15 or more items, click to quote
13x400mm industrial concrete long carded