- Model: RCLC510400
- Weight: 152.00g
- Dim: 19.00mm x 40.00mm x 452.00mm
- SKU: RCLC510400
- UPC: 6005721029587
- Availability: Available online only
- Lead Time: 3-7 working days
R 211.90
Ex VAT: R 184.26
For 15 or more items, click to quote
10x400mm industrial concrete long carded