  • Model: RCGC52000
  • Weight: 207.80g
  • Dim: 26.00mm x 40.00mm x 244.00mm
  • SKU: RCGC52000
  • UPC: 6005721006724
  • Availability: Available in-store and online
  • Lead Time: 2-5 working days
R 178.90
Ex VAT: R 155.57
For 15 or more items, click to quote
20.00mm industrial concrete carded