  • Model: RCGC51800
  • Weight: 166.60g
  • Dim: 25.00mm x 40.00mm x 244.00mm
  • SKU: RCGC51800
  • UPC: 6005721020010
  • Availability: Available online only
  • Lead Time: 3-7 working days
R 153.90
Ex VAT: R 133.83
For 15 or more items, click to quote
18.00mm industrial concrete carded