  • Model: RCGC51600
  • Weight: 128.20g
  • Dim: 20.00mm x 40.00mm x 246.00mm
  • SKU: RCGC51600
  • UPC: 6005721006700
  • Availability: Available in-store and online
  • Lead Time: 2-5 working days
R 127.90
Ex VAT: R 111.22
For 15 or more items, click to quote
16.00mm industrial concrete carded