  • Model: RCGC51500
  • Weight: 126.60g
  • Dim: 19.00mm x 40.00mm x 245.00mm
  • SKU: RCGC51500
  • UPC: 6005721023660
  • Availability: Available in-store and online
  • Lead Time: 2-5 working days
R 114.90
Ex VAT: R 99.91
For 15 or more items, click to quote
15.00mm industrial concrete carded