  • Model: RCGC51400
  • Weight: 114.20g
  • Dim: 20.00mm x 40.00mm x 244.00mm
  • SKU: RCGC51400
  • UPC: 6005721006694
  • Availability: Available in-store and online
  • Lead Time: 2-5 working days
R 112.90
Ex VAT: R 98.17
For 15 or more items, click to quote
14.00mm industrial concrete carded