  • Model: RCGC51100
  • Weight: 48.40g
  • Dim: 15.00mm x 45.00mm x 220.00mm
  • SKU: RCGC51100
  • UPC: 6005721019793
  • Availability: Available in-store and online
  • Lead Time: 2-5 working days
R 66.90
Ex VAT: R 58.17
For 15 or more items, click to quote
11.00mm industrial concrete carded