- Model: RCGC51000
- Weight: 46.40g
- Dim: 9.00mm x 45.00mm x 175.00mm
- SKU: RCGC51000
- UPC: 6005721006670
- Availability: Available in-store and online
- Lead Time: 2-5 working days
R 66.90
Ex VAT: R 58.17
For 15 or more items, click to quote
10.00mm industrial concrete carded