  • Model: RCGC50550
  • Weight: 14.60g
  • Dim: 9.00mm x 45.00mm x 175.00mm
  • SKU: RCGC50550
  • UPC: 6005721006625
  • Availability: Available in-store and online
  • Lead Time: 2-5 working days
R 38.90
Ex VAT: R 33.83
For 15 or more items, click to quote
5.50mm industrial concrete carded