  • Model: RCGC50400
  • Weight: 9.80g
  • Dim: 9.00mm x 45.00mm x 175.00mm
  • SKU: RCGC50400
  • UPC: 6005721006601
  • Availability: Available in-store and online
  • Lead Time: 2-5 working days
R 35.90
Ex VAT: R 31.22
For 15 or more items, click to quote
4.00mm industrial concrete carded