  • Model: RBRC52000
  • Weight: 208.60g
  • Dim: 26.00mm x 40.00mm x 242.00mm
  • SKU: RBRC52000
  • UPC: 6005721000661
  • Availability: Available in-store and online
  • Lead Time: 2-5 working days
R 112.90
Ex VAT: R 98.17
For 15 or more items, click to quote
20.0mm standard brick carded