  • Model: RBRC51800
  • Weight: 174.40g
  • Dim: 25.00mm x 40.00mm x 240.00mm
  • SKU: RBRC51800
  • UPC: 6005721000647
  • Availability: Available in-store and online
  • Lead Time: 2-5 working days
R 91.90
Ex VAT: R 79.91
For 15 or more items, click to quote
18.00mm standard brick carded