  • Model: RBRC51700
  • Weight: 169.00g
  • Dim: 25.00mm x 40.00mm x 237.00mm
  • SKU: RBRC51700
  • UPC: 6005721000630
  • Availability: Available in-store and online
  • Lead Time: 2-5 working days
R 77.90
Ex VAT: R 67.74
For 15 or more items, click to quote
17.00mm standard brick carded