  • Model: RBRC51600
  • Weight: 127.60g
  • Dim: 21.00mm x 40.00mm x 245.00mm
  • SKU: RBRC51600
  • UPC: 6005721000623
  • Availability: Available in-store and online
  • Lead Time: 2-5 working days
R 57.90
Ex VAT: R 50.35
For 15 or more items, click to quote
16.00mm standard brick carded