  • Model: RBRC51400
  • Weight: 117.60g
  • Dim: 20.00mm x 40.00mm x 242.00mm
  • SKU: RBRC51400
  • UPC: 6005721000593
  • Availability: Available in-store and online
  • Lead Time: 2-5 working days
R 45.90
Ex VAT: R 39.91
For 15 or more items, click to quote
14.00mm standard brick carded