  • Model: RBRC51200
  • Weight: 80.40g
  • Dim: 13.00mm x 45.00mm x 220.00mm
  • SKU: RBRC51200
  • UPC: 6005721000531
  • Availability: Available in-store and online
  • Lead Time: 2-5 working days
R 34.90
Ex VAT: R 30.35
For 15 or more items, click to quote
12.00mm standard brick carded