  • Model: RBRC51100
  • Weight: 47.60g
  • Dim: 13.00mm x 45.00mm x 220.00mm
  • SKU: RBRC51100
  • UPC: 6005721000524
  • Availability: Available in-store and online
  • Lead Time: 2-5 working days
R 30.90
Ex VAT: R 26.87
For 15 or more items, click to quote
11.00mm standard brick carded