  • Model: RBRC50500
  • Weight: 13.80g
  • Dim: 9.00mm x 45.00mm x 175.00mm
  • SKU: RBRC50500
  • UPC: 6005721000418
  • Availability: Available in-store and online
  • Lead Time: 2-5 working days
R 13.90
Ex VAT: R 12.09
For 15 or more items, click to quote
5.00mm standard brick carded