  • Model: RBRC50400
  • Weight: 10.00g
  • Dim: 9.00mm x 45.00mm x 175.00mm
  • SKU: RBRC50400
  • UPC: 6005721000395
  • Availability: Available in-store and online
  • Lead Time: 2-5 working days
R 12.90
Ex VAT: R 11.22
For 15 or more items, click to quote
4.00mm standard brick carded