  • Model: RBLC516400
  • Weight: 313.40g
  • Dim: 20.00mm x 40.00mm x 452.00mm
  • SKU: RBLC516400
  • UPC: 6005721022656
  • Availability: Available in-store and online
  • Lead Time: 2-5 working days
R 315.90
Ex VAT: R 274.70
For 15 or more items, click to quote
16x400mm standard brick long carded