  • Model: RBLC514400
  • Weight: 159.20g
  • Dim: 20.00mm x 40.00mm x 452.00mm
  • SKU: RBLC514400
  • UPC: 6005721022649
  • Availability: Available in-store and online
  • Lead Time: 2-5 working days
R 284.90
Ex VAT: R 247.74
For 15 or more items, click to quote
14x400mm standard brick long carded