  • Model: RBLC513400
  • Weight: 201.60g
  • Dim: 20.00mm x 40.00mm x 452.00mm
  • SKU: RBLC513400
  • UPC: 6005721023219
  • Availability: Available in-store and online
  • Lead Time: 2-5 working days
R 253.90
Ex VAT: R 220.78
For 15 or more items, click to quote
13x400mm standard brick long carded