  • Model: RBLC512400
  • Weight: 190.20g
  • Dim: 20.00mm x 40.00mm x 452.00mm
  • SKU: RBLC512400
  • UPC: 6005721022632
  • Availability: Available in-store and online
  • Lead Time: 2-5 working days
R 243.90
Ex VAT: R 212.09
For 15 or more items, click to quote
12x400mm standard brick long carded