  • Model: RBLC510400
  • Weight: 145.80g
  • Dim: 20.00mm x 40.00mm x 452.00mm
  • SKU: RBLC510400
  • UPC: 6005721023226
  • Availability: Available in-store and online
  • Lead Time: 2-5 working days
R 208.90
Ex VAT: R 181.65
For 15 or more items, click to quote
10x400mm standard brick long carded