  • Model: RAGDS2306
  • Weight: 5,521.60g
  • Dim: 70.00mm x 232.00mm x 232.00mm
  • SKU: RAGDS2306
For 15 or more items, click to quote
230mm STEEL ABRASIVE GRINDING DISC (10/box) /ea