  • Model: RAGDS1156
  • Weight: 1,411.00g
  • Dim: 65.00mm x 115.00mm x 115.00mm
  • SKU: RAGDS1156
For 15 or more items, click to quote
115mm STEEL ABRASIVE GRINDING DISC (10/box) /ea