  • Model: RACDSS11515P
  • Weight: 868.80g
  • Dim: 48.00mm x 115.00mm x 115.00mm
  • SKU: RACDSS11515P
  • UPC: 6005721005215
  • Availability: Available in-store and online
  • Lead Time: 2-5 working days
R 72.90
Ex VAT: R 63.39
For 15 or more items, click to quote
115mm STAINLESS STEEL ABRASIVE CUTTING DISC 5 PACK /pk