  • Model: RACDS3502.6
  • Weight: 669.00g
  • Dim: 3.00mm x 355.00mm x 355.00mm
  • SKU: RACDS3502.6
For 15 or more items, click to quote
350mm STEEL ABRASIVE CUT-OFF DISC (10/box) /ea