  • Model: RACDS2303
  • Weight: 4,780.00g
  • Dim: 54.00mm x 230.00mm x 230.00mm
  • SKU: RACDS2303
For 15 or more items, click to quote
230MM STEEL ABRASIVE CUTTING DISC (25/box) /ea