  • Model: RACDM2303
  • Weight: 6,000.00g
  • Dim: 83.00mm x 232.00mm x 232.00mm
  • SKU: RACDM2303
For 15 or more items, click to quote
230mm MASONRY ABRASIVE CUTTING DISC (25/box) /ea