  • Model: RACDM1153
  • Weight: 1,499.60g
  • Dim: 77.00mm x 115.00mm x 115.00mm
  • SKU: RACDM1153
For 15 or more items, click to quote
115mm MASONRY ABRASIVE CUTTING DISC (25/box) /ea