  • Model: GAV162A-25-26
  • Weight: 0.13kg
  • Dim: 94.00mm x 94.00mm x 151.00mm
  • SKU: GAV162A-25-26
  • UPC: 6009600407237
  • Availability: Available online only
  • Lead Time: 3-7 working days
R 212.90
Ex VAT: R 185.13
For 15 or more items, click to quote
SPARE CUP FOR 162A