  • Model: ALP98102501
  • Weight: 0.18kg
  • Dim: 28.00mm x 300.00mm x 300.00mm
  • SKU: ALP98102501
For 15 or more items, click to quote
Tags: Brand ALPEN
SDS PLUS CHISEL FLAT 20 X 250MM