  • Model: ALP98002501
  • Weight: 0.18kg
  • Dim: 314.00mm x 60.00mm x 60.00mm
  • SKU: ALP98002501
For 15 or more items, click to quote
Tags: Brand ALPEN
SDS PLUS CHISEL POINTED 250MM