- Model: CSLI1851
- Weight: 3.77kg
- Dim: 29.90cm x 17.50cm x 27.30cm
- SKU: CSLI1851
- UPC: 6976051784111
- Availability: Available in-store and online
- Lead Time: 2-5 working days
R 1,710.90
Ex VAT: R 1,487.74
For 2 or more items, click to quote
Tags:
20V
, Lithium-Ion
, Circular Saw
, 185mm Blade
, 4800 rpm
, 65mm Cutting Depth
, Adjustable Bevel
, Tool Only
20V PS+C/L CIRCULAR SAW 185MM