- Model: CSLI1652
- Weight: 3.45kg
- Dim: 29.90cm x 17.50cm x 27.30cm
- SKU: CSLI1652
- UPC: 6942141803314
- Availability: Available in-store and online
- Lead Time: 2-5 working days
R 1,370.90
Ex VAT: R 1,192.09
For 2 or more items, click to quote
Tags:
20V
, Lithium-Ion
, Circular Saw
, Brushless Motor
, 165mm Blade
, 5200 rpm
, 55mm Cutting Depth
, Adjustable Bevel
, Tool Only
20V PS+C/L CIRCULAR SAW 165MM +ACC