- Model: CSLI1402
- Weight: 2.60kg
- Dim: 29.90cm x 17.50cm x 27.30cm
- SKU: CSLI1402
- UPC: 6976051789239
- Availability: Available in-store and online
- Lead Time: 2-5 working days
R 1,170.90
Ex VAT: R 1,018.17
For 2 or more items, click to quote
Tags:
20V
, Lithium-Ion
, Circular Saw
, Brushless Motor
, 140mm Blade
, 6300 rpm
, 50mm Cutting Depth
, Adjustable Bevel
, Tool Only
20V PS+C/L CIRCULAR SAW 140MM