  • Model: TCSA40022
  • Weight: 0.49kg
  • Dim: 470.00mm x 65.00mm x 30.00mm
  • SKU: TCSA40022
  • UPC: 6009515821623
R 573.90
Ex VAT: R 499.04
For 10 or more items, click to quote
TorkCraft - Scotch Eye Auger Bit
Scotched Eye Auger bit
Size: 22.0 x 400 mm