  • Model: TCSA40016
  • Weight: 0.35kg
  • Dim: 470.00mm x 65.00mm x 25.00mm
  • SKU: TCSA40016
  • UPC: 6009515811693
  • Availability: Available online only
  • Lead Time: 3-7 working days
R 348.90
Ex VAT: R 303.39
Scotched Eye Auger bit
Size: 16.0 x 400 mm